20 квітня 2018 року відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції»12 Травня 2018р.

20 квітня 2018 року на базі Полтавської державної аграрної академії

За результатами конкурсу, дипломІІступеня отримала Загурна Тетяна Романівна з роботою на тему “Прикладний інструментарій посилення конкурентної позиції ТОВ "Нестле Україна" на цільовому ринку”. Науковий керівник - професор кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Рєпіна Інна Миколаївна.

Грамоту отримала Мальована Тетяна Сергіївна за роботу “Сучасні напрямки вдосконалення системи управління витратами на агропідприємстві”, науковий керівник - доцент кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана  -Долгова Людмила Іванівна.

Вітаємо переможцівта бажаємо їм подальших наукових звершень!