24 квітня 2018 року відбувся науковий брифінг на тему “Організація ефективної операційної діяльності підприємства25 Квітня 2018р.

24 квітня 2018 року у рамках декади студентської науки "НАУКОВІ БАРВИ - 2018" відбувся науковий брифінг на тему “Організація ефективної операційної діяльності підприємства, модератором якого виступила доцент кафедри економіки підприємств - Дзюбенко Л.М.

Під час брифінгу, студенти активно обговорювали актуальні підходи до управління операційною діяльністю на підприємстві, при цьому, особливу увагу приділяли питанням енергозбереження та енергоефективністі на промислових підприємствах України, застосуванню інформаційних та інноваційних технологій на підприємствах,
впливу корпоративної соціальної відповідальності на операційну діяльність підприємства, особливості тіньової економіки в Україні та іншім.

Брифінг був цікавим, інформативним та креативним, за що окрема подяка Любові Миколаївні!