19 квітня 2018 року студенти 3 курсу спеціальності економіка підприємства відвідали Міжнародну спеціалізовану виставку ЕlcomUkraine 201823 Квітня 2018р.

19 квітня 2018 року студенти 3 курсу спеціальності, під керівництвом доцента кафедри економіки підприємств Дзюбенко Л.М. відвідали Міжнародну спеціалізовану виставку ЕlcomUkraine 2018, яка є наймасштабнішим промисловим форумом енергетики, електротехніки, енергоефективності.

Міжнародна виставка elcomUkraine - це важлива галузева та бізнес-подія , яка щороку збирає на своїх майданчиках компанії суміжних ринків та галузей промисловості у центрі «КиївЕкспоПлаза».

Кількість учасників виставки склала 284 компанії, з яких 66 іноземних компаній з 13 країн світу (Австрія, Білорусь, Німеччина, Іспанія, Китай, Корея, Польща, Росія, США, Туреччина, Україна, Чехія, Південна Корея). На загальній площі понад 5.500 кв.м. експоненти представили 605 брендів.
Кількість відвідувачів виставки склала 10 217 осіб, кількість візитів - 11 060.

Програма заходів включала більше 25 семінарів та конференцій, під час яких були представлені інноваційні розробки та комплексні рішення, а також обговорювалися актуальні технічні питання і галузеві перспективи.
Виставка вкотре підтвердила свій статус ефективного бізнес-майданчика для встановлення нових контактів, на стендах відбулися численні переговори, в тому числі щодо укладення контрактів на поставку продукції та послуг.

За відгуками учасників, абсолютна більшість відвідувачів склали технічні фахівці (електрики, електротехніки, інженери-енергетики, інженери-конструктори, інженери з промислової автоматизації), а також керівники компаній і підприємств.
Студенти були вражанні виставкою та залишили свої позитивні відгуки та фотографії у соціальних мережах.
Дякуємо Любові Миколаївні за ініціативність та організацію участі у виставці!