22-23 березня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво»07 Квітня 2018р.

22-23 березня 2018 року на базі Житомирського державного технологічного університету (м. Житомир) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво».

Основними завданнями конкурсу було: виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; пропаганда досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

До участі в Конкурсі було представлено 108 наукових робіт 124 авторів з 51 закладу вищої освіти України. До участі у підсумковій конференції було запрошено 37 авторів-студентів з 31 закладу вищої освіти УкраїниГалузева конкурсна комісія була представлена 16 науковцями з провідних закладів вищої освіти України.

результатами конкурсу, диплом І ступеня отримала студентка магістерської програми «Менеджмент підприємницької діяльності» Пастарнак Ірина Анатоліївна з роботою «Обґрунтування проекту інноваційного розвитку для ПрАТ «Судоплавна компанія «УкрРічФлот», під науковим керівництвом професора кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Рєпіної Інни Миколаївни.

Грамоту за участь в конкурсі і цікаву роботу «Управління підприємством на засадах ціннісної орієнтації» отримала студентка магістерської програми «Бізнес-економіка» Сєдова Вікторія Андріївна, під науковим керівництвом професора кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Швиданенко Генефи Олександрівни.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових звершень, професійного зростання, успіхів та досягнення поставлених цілей у всіх сферах життя!