22 березня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»06 Квітня 2018р.

22 березня 2018 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». На розгляд конкурсної комісії було подано 63 студентських наукових робіт із 29 вищих навчальних закладів усіх регіонів України. Роботи представили 77 авторів.

За результатами конкурсу, диплом ІІІ ступеня отримала студентка Заїка Катерина Валентинівна з роботою «Забезпечення фінансової безпеки підприємства за критерієм якості капіталу» під науковим керівництвом доцента кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Клименко Світлани Михайлівни.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших наукових та творчих успіхів!