20 березня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Економіка та економічна політика”05 Квітня 2018р.

20 березня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Економіка та економічна політика” в КНУ ім. Тараса Шевченка (м. Київ). На науково-практичній конференції з доповідями виступили 27 студентів з 18 вищих навчальних закладів України. В роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 19 провідних науково-педагогічних працівників з 12 ВНЗ  України. Рейтинг претендента на перемогу в Конкурсі визначався сумою балів, отриманих на першому етапі ІІ туру (максимум 200 балів) та балів, отриманих за виступ на науково-практичній конференції (максимум 50 балів).

За результатами конкурсу, диплом І ступеня отримала студентка Солтис Діана Сергіївна з роботою “Стратегія економічного зростання підприємств”, під науковим керівництвом доцента кафедри економіки підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Шевчук Наталії Валентинівни.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів і перемог!