27-28 квітня 2023 року відбулась Всеукраїнська наукова-інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «НАУКОВІ БАРВИ-2023»28 Квітня 2023р.

Метою конференції було виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, стимулювання і підтримка наукової діяльності, сприяння успішному професійному росту, формування інтернет-платформи для вільного обміну думками.

Організатори конференції спрямовували свої зусилля на підтримку та розвиток наукової діяльності здобувачів вищої освіти, виявлення інтелектуальних і творчих здібностей, формування зацікавленості до науково-дослідницької роботи, навичок публічного виступу, вміння захищати свої наукові напрацювання і вирішувати практичні завдання.

В рамках конференції «НАУКОВІ БАРВИ-2023» було представлено 40доповідей з різних наукових напрямків, які були розподілені на 5 секцій згідно з тематичними напрямками роботи конференції:

СЕКЦІЯ 1. СУЧАСНІ ДРАЙВЕРИ БІЗНЕС-ЕКОНОМІКИ

Науковий керівник секції – Шевчук Н.В., к.е.н., професорка

Секція 2. ПІДПРИЄМНИЦТВО: БІЗНЕС-ІДЕЇ ТА ЇХ КАПІТАЛІЗАЦІЯ Науковий керівник секції – Рєпіна І. М., д.е.н., професорка

Секція 3. ІННОВАЦІЇ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ У ЦИФРОВУ ЕПОХУ

Науковий керівник секції – Лаврененко В. В., к.е.н., професорка,директорка Інституту інноваційного підприємництва

Секція 4. ЛІДЕРСТВО ТА ПАРТНЕРСТВО В БІЗНЕСІ: СТРАТЕГІЇ І ТАКТИКИ

Науковий керівник секції – Гребешкова О. М., к.е.н., доцентка

Секція 5. СУЧАСНИЙ АГРОБІЗНЕС: ТЕХНОЛОГІЇ, ЕКОНОМІКА, ТРЕЙДИНГ

Науковий керівник секції – Чабан В.Г., к.е.н., професор

Конференція "Наукові барви-2023" стала важливою подією для молодих дослідників та студентів, як Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, так і інших закладів освіти, які змогли продемонструвати свій науковий потенціал та поділитися досвідом. Організатори конференції відзначають високий рівень підготовки доповідей та високу активність учасниківвусіх секціях конференції. Багато з учасників отримали корисні поради від керівників наукових досліджень, що дозволить їм покращити якість своїх наукових робіт та зробити нові відкриття в майбутньому. Крім того, конференція була чудовою можливістю для учасників познайомитися зі свіжими науковими дослідженнями та трендами в своїй галузі, а також збагатити свої знання із наукових дисциплін, що не пов'язані з їх власними дослідженнями. В цілому, конференція "Наукові барви-2023" була успішною і знайшла своїх прихильників середстудентів тамолодих дослідників.

Велика вдячністьорганізаторам за їхню невтомну роботу та бажання створити належні умови для презентації наукових робіт. Сподіваємось, що подібні наукові заходи будуть продовжуватись у майбутньому та збагачувати нашу наукову спільноту.

До зустрічі на «НАУКОВИХ БАРВАХ-2024».

Слава Україні!