25 лютого 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів на магістерській програмі «Менеджмент підприємницької діяльності»26 Лютого 2017р.

25 лютого 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрантам денної форми навчання на магістерській програмі «Менеджмент підприємницької діяльності»

Місія магістерській програми «Менеджмент підприємницької діяльності» - готувати фахівців високого професійного рівня, здатних реалізовувати підприємницькі здібності, ефективно управляти бізнес-процесами компаній та забезпечувати зростання їх ринкової вартості у динамічному конкурентному середовищі.

Випускники магістерської програми здобувають сучасні ґрунтовні знання з організації та адміністрування підприємницької діяльності. За допомогою інтерактивних методик навчання отримують практичні навички з бізнес-інжинірингу, бенчмаркінгу, інноваційного розвитку, бізнес-діагностики, управління бізнес-процесами, економічної безпеки бізнесу, контролінгу, управління ресурсами, інвестиційним портфелем та вартістю бізнесу. Вони здатні обіймати керівні посади в підприємницьких структурах.

В урочистій обстановці дипломи отримали 30 магістрантів.

Випуск-2017  на магістерській програмі «Менеджмент підприємницької діяльності» можна назвати особливим - адже більше половини випускників отримали дипломи з відзнакою!

Колектив кафедри економіки підприємств, на чолі із завідуючою кафедрою - професором Швиданенко Г.О.  та керівником магістерської програми   – професором Рєпіною І.М.  щиро вітають випускників і бажають професійних успіхів, творчої активності і цілеспрямованості!