IDEAFEST Student Business Idea Competition– міжнародне змагання студентських бізнес-ідей ( он-лайн, фінал 28 жовтня 2022 р.)30 Жовтня 2022р.

28 жовтня 2022 року відбувся фінал IDEAFEST Student Business Idea Competition– міжнародне змагання студентських бізнес-ідей ( он-лайн, фінал 28 жовтня 2022 р.), в якому прийняло участь 5 команд КНЕУ.
Була запекла боротьба, оскільки усі бізнес-ідеї були змістовними та цікавими. Перемогли-сильніші та найбільш реалістичні бізнес-проекти.
На конкурсі були представлені і проекти, підготовлені студентами факультету Економіки та менеджменту, спеціальність «Менеджмент бізнес-організацій» під керівництвом проф. д.е.н Лігоненко Лариси Олександрівни.
Зокрема, команда Голубятнікова Степана ( 4 курс, «Менеджмент бізнес-організацій» ЕО-401; Загоняйло Ірина, Черняк Олег, Молчанова Владислава Гунченко Денис) представила бізнес-ідею «CBCB» - організація багатофункціонального енергонезалежного коворкінгу, який поєднає коворкінг-кафе-притулок-бомбосховище та буде приймати відвідувачів незалежно від наявності електро-, водо- та теплопостачання . Команда посіла 2 місце, та отримала ваучер на розвиток/тестування бізнес ідеї на суму 500 фунтів стерлінгів
Команда Думнич Руслан ( 4 курс «Менеджмент бізнес-організацій» EO-402; Бакота Христина, Рвачов Владислав, Степанюк Володимир ,Тищенко Анна) презентувала міжнароднму журі бізнес-ідею « Створення авіаційного містечка на базі аеродрому Гостомель», в якому планується організовувати різноманітні міжнародні авіашоу та інші евенти, спрямовані на підтримку та розвиток слави самого великого літака-української Мрії. Призового місця команда не зайняла, враховуючи пріоритети конкурсу (короткострокові невеликі проекти), але отримала запрошення на подальший розвиток проекту з участю міжнародних менторів.