6-7 квітня 2017 року у м. Ченстохова (Польща) відбулася II міжнародна конференція "Глобальні аспекти світової економіки і міжнародних відносин в умовах економічної нестабільності"17 Квітня 2017р.

З 6 по 7 квітня 2017 року у м.Ченстохова (Польща) на базі Академії Полонійної відбулася Друга міжнародна конференція "Глобальні аспекти світової економіки і міжнародних відносин в умовах економічної нестабільності".

Від КНЕУ імені Вадима Гетьмана в цій конференції прийняв участь доценти кафедри економки підприємств Смирнов Євген Валерійович і Шергіна Лідія Антонівна. В секції "Проблеми екології та підвищення енергоефективності у світовій економіці" була представлена стаття, презентація і польськомовна доповідь на тему: "Енергоефективість як ключовий критерій в системі оцінки підприємств".

В дискусії прийняли участь учасники конференції, здебільшого профільні спеціалісти Академії Полонійної.

Сподіваємося, що наступного разу до участі в даному заході зможуть приєднатися і інші викладачі нашого університету.