13 лютого 2017 року відбувся науково-методичний семінар на тему: «Напрями вдосконалення формування та підвищення ефективності використання оборотних коштів підприємства»15 Лютого 2017р.

13 лютого 2017 року на засіданні кафедри економіки підприємств відбувся науково-методичний семінар аспіранта кафедри Іскри В. В. на тему «Напрями вдосконалення формування та підвищення ефективності використання оборотних коштів підприємства», науковий керівник – доцент кафедри - Норіцина Н.І.

Предметом дослідження Іскри В. В. є процеси кругообігу оборотних коштів агрохолдингів, а предметом дослідження - фінансові відносини, що виникають при формуванні та використанні оборотних коштів агрохолдингів.

Дослідження проводилося на матеріалах  провідних українських агрохолдингів , таких як: ПАТ “Миронівський хлібпродукт”, ПАТ “Кернел”, ПАТ “Астарта-Київ”, ПАТ “Авангард”, ПАТ “Овостар” та ПАТ “Індустріальна молочна компанія”.

Під час семінару Іскра В. В. звернув особливу увагу на фактори впливу на ефективність використання оборотних коштів відповідно до стадій їх кругообігу,  фактори впливу на процес формування оборотних коштів та відзначив важливі моменти формування оборотних коштів.  Іскра В. В. дослідив методичні підходи до аналізу використання оборотних коштів та запропонував основні напрямки вдосконалення процесу формування оборотних коштів для агрохолдингів.

Науково-методичний семінар викликав жваве обговорення ключових аспектів дослідження провідними фахівцями кафедри та отримав позитивні відгуки присутніх.