27 липня 2021 року визначено зразковий рівень ОНП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»28 Липня 2021р.

27.07.2021 Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти було визначено зразковий рівень ОНП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» гарант - професор, завідувач кафедри бізнес-економіки та підприємництва – Рєпіна Інна Миколаївна.

Інна Миколаївна, та весь колектив кафедри бізнес-економіки та підприємництва щиро вдячні  усім причетним до цієї події: аспірантам ОНП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», творчому колективу КНЕУ та команді гарантів ОНП під керівництвом проректора з наукової роботи проф. Антонюк Л.Л., ректору ДВНЗ "КНЕУ ім. В.Гетьмана" проф. Лук'яненку Д.Г. та декану ФЕтаУ доц. Вострякову О.В.

Велика вдячність за професійну фахову експертизу членам ЕГ проф. Дихі М.В., доц.Ільченко В.М., Гомбі А.В. та еспертам ГЕР 07 «Управління та адміністрування»! А також усім стейкхолдерам і вболівальникам!!!