22 жовтня 2020 року відбувся методичний семінар «Особливості застосування технології «змішаного навчання» в освітній діяльності університету»23 Жовтня 2020р.

22 жовтня 2020 року на кафедрі бізнес-економіки та підприємництва відбувся методичний семінар «Особливості застосування технології «змішаного навчання» в освітній діяльності університету».

Питання, які обговорювались на семінарі:

1.             Дистанційне навчання як особлива технологія: відмінності у формуванні навчального контенту, вибір програмних засобів для організації курсу та варіативність комунікації зі студентами.

2.             Проблеми організації групової роботи студентів в дистанційному форматі.

3.             Напрацювання пропозицій щодо можливостей врахування в навчальних планах дистанційної форми проведення занять. Розподіл навчальних годин між аудиторним і дистанційним навчанням

Дякуємо всім присутнім, і особливо – модератору методичного семінару – доценту кафедри бізнес-еокноміки та підприємництва - Гребешковій Олені Миколаївні!