Вітаємо Лігоненко Ларису Олександрівну з отриманням Нагрудного знака– "За наукові та освітні досягнення"29 Вересня 2020р.

Вітаємо професора кафедри бізнес-економіки та підприємництва шановну Лігоненко Ларису Олександрівну з отриманням Нагрудного знака Міністерства освіти і науки Україні – "За наукові та освітні досягнення".

Нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» (з 2013 р.) нагороджуються наукові і науково-педагогічні працівники, державні службовці за бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання службових обов'язків, пов'язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, досягнення визначних успіхів у науковій та науково-педагогічній діяльності, науково-методичному забезпеченні вищої освіти, здійсненні аналітично-прогностичної діяльності, визначенні перспектив та напрямів розвитку вищої освіти, розробці програм розвитку вищої освіти, проведенні моніторингу якості освіти, підготовці кадрів вищої кваліфікації; організації та координації наукової, науково-методичної та науково-дослідної роботи, підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації наукових та науково-педагогічних кадрів.

Бажаємо, Ларисі Олександрівні, міцного здоров’я, натхнення та подальшого професійного розвитку!

з повагою,

колектив кафедри бізнес-економіки