3 квітня 2019 року відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика»17 Квітня 2019р.

3 квітня 2019 року   на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика».

На науково-практичній конференції з доповідями виступили 27студентів з 21закладу вищої освіти України. В роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 22 провідних науково-педагогічних працівників з 11 ЗВО України. Рейтинг претендента на перемогу в Конкурсі визначався сумою балів, отриманих на першому етапі ІІ туру (максимум 200 балів) та балів, отриманих за виступ на науково-практичній конференції (максимум 50 балів).

За результатами конкурсу диплом IІІ ступеня отримала Боярчук Мар’яна Іванівна, науковий керівник – професор кафедри економіки та підприємництва – Рєпіна Інна Миколаївна.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальшого підкорення наукових вершин!