5 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»09 Квітня 2019р.

За підсумками конкурсу диплом IІІ ступеня зі спеціальності «Логістика» отримав студент Лисечко Євген Генрікович, науковий керівник – доцент кафедри економіки та підприємництва - Кужель Марина Юріївна.

Щиро вітаємо нашого студента та його наукового керівника з перемогою та бажаємо подальшого підкорення наукових вершин!