Запрошуємо взяти участь у VI Конкурсі наукових статей «Мистецтво жити разом?2019»09 Квітня 2019р.

Повідомляємо, що стартує Конкурс наукових статей «Мистецтво жити разом». Цьогоріч темою робіт, які подаватимуться до участі у змаганнях, є «Толерантність і концепт ідентичності». Конкурс, головним організатором якого виступає Міжнародний культурний центр «СЯЙВО», проводитиметься за підтримки наших партнерів: Київський національний університет імені Тараса Шевченка,Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Національна академія педагогічних наук України,, Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Криворізького економічного інституту, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського та Міжнародної спілки студентів політичної науки (IAPSS).

Конкурс наукових статей проводитиметься для бакалаврів, магістрів та аспірантів державних та приватних закладів вищої освіти України за такими науковими напрямками:

• історія;

• релігія;

• культура;

• мова;

• суспільно-політичне та правове життя;

• особиста позиція кожного.

До участі у конкурсі приймаються статті, які раніше не публікувалися.

Обсяг конкурсних статей не має перевищувати 5 сторінок (11 кеглем).

Прийом статей розпочинається 15 лютого 2019 року. Останній термін подання робіт – 30 квітня 2019 року.

Наукові статті розглядатиме й оцінюватиме компетентне журі.

Статті усіх фіналістів конкурсу (2 бакалаврів, 2 магістрів і 2 аспірантів) буде опубліковано у міжнародному науковому збірнику, що відповідає європейським академічним стандартам. Усі витрати на публікацію статей здійснюватиме Міжнародний культурний центр «СЯЙВО».

Переможців у кожній категорії (перших серед бакалаврів, магістрів і аспірантів) буде нагороджено планшетами.

Заявки на участь у конкурсі і наукові статті слід надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">konkurstatey@gmail.com.

Дата оголошення результатів конкурсу: 20 травня 2019

Результати конкурсу буде опубліковано на сайті www.syaivo.org

Додаткова інформація за телефонами: (044) 500 71 03; 095 382 55 38.