27 березня 2019 року відбувся IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі « Нафтова та газова промисловість» у номінації «Економіка та управління у нафтогазовому комплексі»01 Квітня 2019р.

За результатами конкурсу, диплом ІІ ступеня отримала Уницька Ганна Юріївна з конкурсною роботою “ Оцінювання ефективності управління активами підприємства” за матеріалами ПАТ «Укрнафта», науковий керівник – доцент кафедри економіки та підприємництва КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – Дзюбенко Любов Миколаївна.

Вітаємо переможців!