13-15 березня 2019 року був проведений IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».17 Березня 2019р.

13-15 березня 2019 року на базі Одеського державного екологічного університету був проведений IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

Конкурс проводиться щороку з метою створення умов для виявлення та розвитку обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; популяризації досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

За результатами конкурсу почесну грамоту отримала Бурма Юлія Володимирівна за захист роботи «Впровадження альтернативних джерел енергетики та їх вплив на результативність діяльності підприємств». Слід відмітити, що доповідь відбувалась по скайпу, тому що в цей період Бурма Ю. знаходилась в Італії з волонтерською місією від «AIESEC Україна». Науковий керівник - доцент кафедри економіки та підприємництва КНЕУ ім. Вадима Гетьмана- Шергіна Лідія Антонівна ( помилка по-батькові в подяці).
Вітаємо переможців!