12 грудня 2018 року була проведена лекція «Економіка майбутнього і Як бути успішним в новітній економіці?»12 Грудня 2018р.

12 грудня 2018 року викладачем авторських фінансових курсів в Києво-Могилянській бізнес-школі, лектором Відкритого університету Майдану, Creative Management Camp, Impact Academy, Вільної школи економіки, експертом громадянської платформи “Нова країна”, розробником 3 навчальних онлайн-курсів на платформі Prometheus , засновником інтелектуального культурного Вільного простору Freud House Геращенком Олексієм Леонідовичем була проведена лекція «Економіка майбутнього і Як бути успішним в новітній економіці?» по дисципліні «Підприємництво та бізнес-культура» для студентів 2 курсу факультету економіки та управління .

Були присутні також студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування», які вивчають дисципліну «Підпримництво» та студенти Інституту інформаційних технологій в економіці.
Основні питання , що розглядались на лекції, стосувались сучасним трендам економіки; впливам науково-технічних проривів на економічну ситуацію; порівнянню економіки минулого з економікою майбутнього, яка апелює до самореалізації людей, визнанню, творчості, почуттів та емоцій; сучасним трендам і викликам, які потрібно брати до уваги – суцільній автоматизації, здоров’ю та гармонії з навколишнім світом, старінню населення, можливістю займатися різними видами діяльності, індивідуалізації виробництва, економіці спільної участі, використанню «ефекта Матвія» (феномен нерівномірного розподілу переваг) ; мотивації і компетенцій студентів для свого майбутнього саморозвитку і життя.

Студенти позитивно сприйняли лекцію та обговорення вражень від проведеної лекції доводить, що подібні заходи мають перетворитися на добру традицію обміну досвідом та підвищення практичної наповненості лекційного матеріалу.