30 листопада 2018 року відбулась презентація книги "Бізнес-економіка: 9Z" у Києві30 Листопада 2018р.

В книзі легкими та образними формами викладено складні ідеї та кейси з фінансового менеджменту, побудови управлінського обліку та бюджетування, методики підвищення ефективності логістики, а також практичні інструменти для прийняття рішень, що сприяють зниженню витрат на підприємствах.

Книга буде актуальна для тих, хто цікавиться економікою та несе відповідальність за фінансові результати бізнесу. Також для тих, хто надає перевагу практичним інструментам та реальним прикладам найкращих практик ведення бізнесу від професіоналів високого рівня.

Учасники презентації:
Генефа Швиданенко — провідний український економіст, автор чисельних наукових праць та підручників з бізнес-економіки, завідувач кафедри економіки та підприємництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, професор, кандидат економічних наук.
Ольга Пестрецова-Блоцкая – сертифікований бізнес-тренер, консультант, кандидат економічних наук, доцент, директор консалтингової компанії «Центр бізнес-технологій ТОТ».