23 листопада 2018 року відбулась екскурсія викладачів кафедри економіки та підприємництва провідними підприємствами Житомирщини23 Листопада 2018р.

23 листопада 2018 року відбулась екскурсія викладачів кафедри економіки та підприємництва на підприємства м. Житомира. Викладачі відвідали ЗАТ «Житомирські ласощі» та компанію «Ліктрави».

Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» входить до п'ятірки лідерів кондитерського ринку України. підприємство працює з 1944 року. «Житомирські ласощі» - компанія з багаторічним досвідом, яка динамічно розвивається, слідуючи сучасним тенденціям і зберігаючи при цьому традиційні рецепти і незмінно високу якість продукції. Сьогодні в компанії працює 1200 чоловік. Загальна виробнича потужність становить понад 80 тисяч тонн на рік, при цьому фабрика активно нарощує виробничі потужності. На сьогоднішній день в 7 цехах діє 28 ліній, на яких виробляються цукерки в коробках, шоколадні батончики, глазуровані і неглазуровані цукерки, шоколадні цукерки-снеки, шоколадно-вафельні цукерки, печиво, вафлі, фадж, зернові батончики і продукція без цукру.

Компанія «Ліктрави» існує з 1928 року. На сьогоднішній день компанія «Ліктрави» є безперечним лідером українського ринку фітопрепаратів.
Компанія «Ліктрави» заготовляє лікарську рослинну сировину в екологічно чистих регіонах України і зарубіжних країн.
На підприємстві «Ліктрави» діє система багатоступінчастого контролю якості продукції, яка включає перевірку вхідної рослинної сировини, контроль на проміжних етапах і контроль готової продукції. Сучасна лабораторія підприємства дозволяє проводити випробування за всіма показниками якості та безпеки лікарської рослинної сировини згідно з вимогами Державної Фармакопеї України та інших нормативних актів.

Колектив кафедри економіки та підприємництва щиро вдячний за гостинність керівництву кондитерської фабрики «Житомирські ласощі» та компанії “Ліктрави”, та особливо - головному спеціалісту Департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради - Деркачу Віктору Володимировичу .