6-7 лютого 2017 року відбувся захист магістерських дипломних робіт на магістерскій програмі “Менеджмент підприємницької діяльності”08 Лютого 2017р.

Дипломні магістерські роботи були присвячені  актуальним проблемам підвищення ефективності діяльності підприємств, їх конкурентоспроможності, стратегічному управлінню, інноваційній діяльності і т.д.

Під час захисту, магістранти кафедри економіки підприємств, показали високій рівень теоретичної і практичної підготовки, вміння використовувати набуті під час навчання знання та навички.

Як визнають наукові керівники випускників, під час виконання наукових і практичних завдань, студенти проявляли ініціативність, наполегливість і навіть – креативність.

“Цей випуск є унікальним! Більше половини випускників отримають червоні дипломи” – підкреслює важливість події, яка відбулась, завідуюча кафедрою економіки підприємств професор Швиданенко Г.О.

Кафедра економіки підприємств вітає з успішним захистом своїх випускників і бажає бути наполегливими у досягненні поставлених цілях і в майбутньому!