Факультет економiки та управлiння

Смирнов Євген Валерійович

Кафедра: Кафедра бізнес-економіки та підприємництва
Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 10 років
Біографія:

Закінчив Київський національний економічний університет у 1996 році і одразу розпочав трудову діяльність у приватному бізнесі. Перебував на керівних посадах підприємств і компаній різних сфер бізнесу. У 2009 році після набуття різноманітного практичного досвіду у бізнесі став здобувачем кафедри економіки підприємств для написання кандидатської дисертації. З
2010 року займає посаду старшого викладача кафедри економіки підприємств та викладає курс "Економіка підприємства". У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Управління ресурсами підприємства».
Пізніше прийняв участь у створенні практикуму з "Виробничої практики", який потім також почав викладати. Додатково опанував курс "Інноваційний розвиток підприємства". З 2017 року викладає авторський сертифікаційний тренінг-курс "Бізнес-інжиніринг" (спільна програма з IBM Ukraine). А з 2017-2018 н.р. розпочав викладання англійською мовою предметів "Economic and organization of innovation activity" (Економіка та організація інноваційної діяльності"), а також тренінг-курс "Business Engineering" ("Бізнес-інжиніринг"). З листопада 2017 року має сертифікат володіння польською мовою на рівні B2.
В 2019 році отримав наукове звання доцента.
З травня 2019 року пройшов сертифіковане навчання на курсах щодо панування дистанційної платформи MOODLE, а також сертифікаційний курс Creative Spark рівня Upper Intermediate (B2) англійською мовою.