Факультет економiки та управлiння

Швиданенко Генефа Олександрівна

Кафедра: Кафедра бізнес-економіки та підприємництва
Посада: професор
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 45 років
Біографія:

кандидат економічних наук, професор.

У 1962 р. закінчила Московський інженерно-економічний інститут за спеціальністю «Економіка та організація повітряного транспорту».

У 1966 р. вступила до аспірантури (з відривом від виробництва) Київського інституту народного господарства. У 1969 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Шляхи підвищення ефективності використання основних фондів підприємства». На викладацькій роботі в КНЕУ працює з 1969 р., із 1994 р. обіймає посаду завідувача кафедри економіки підприємств.

У 1999 р. Г. О. Швиданенко було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України», а у 2006 р. нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. У 2013 р. отримала «Диплом Мислителя» І ступеня (національна та європейсько-азіатська першість) від Міжнародної академії наук і вищої освіти МАНВО (Лондон, Велика Британія).

Нині є членом експертної ради Державної акредитаційної  комісії з економіки Міністерства освіти і науки України; керівником магістерської програми «Менеджмент підприємницької діяльності». Бере активну участь у реалізації міжнародних проектів. Є автором і співавтором  понад 125 наукових і навчально-методичних праць, зокрема дев’яти монографій, 23 підручників і навчальних посібників із грифом МОН України. Під її науковим керівництвом захищено 31 кандидатську дисертацію.