Факультет економiки та управлiння

Розклад занять викладачів на І семестр 2017/2018 навчального року

Розклад занять викладачів на перший семестр 2017-2018 навчального року.

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

ВОЛКОВА ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА

Тиждень

День
проведення

Час
проведення

Корпус
Аудиторія

Спеціальність

Група

Вид роботи

Верхній Понеділок 10:00-11:20
11:45-13:05
ІІ    36
ІІ    56
6509 ООА-303
ООА-301
П
П

Верхній

Вівторок

10:00-11:20

І    420

6Р03

РМ-202

П

Верхній Середа 10:00-11:20
11:45-13:05
ІІ    56
ІІ    57
6509 ООА-302
ООА-301
П
Л
Верхній Четвер 10:00-11:20
11:45-13:05
І    214
І    431
6Р03 РМ-201
РМ-202
Л
П
Нижній Вівторок 08:30-09:50
10:00-11:20
11:45-13:05
І    408
І    420
ІІ     13

6Р03
6Р03
6509

РМ-201
РМ-202
ООА-301
П
П
П
Нижній  Середа

10:00-11:20
11:45-13:05

ІІ    31
ІІ    31

6509

ООА-303
ООА-302

П
П


ЛОПУХ КСЕНІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Тиждень

День
проведення

Час
проведення

Корпус
Аудиторія

Спеціальність

Група

Вид роботи

Верхній

Понеділок

10:00-11:20
11:45-13:05

І   147
І   147

6У02
6У02

УУ
УУ-202

Л
П

Верхній Вівторок 13:15-14:30 V   411 6Ю01 ЮП-108 П

Верхній

Середа

08:30-09:50
11:45-13:05

І  427а
І    453

6і01
6У02

ІЕ-202
УУ-201

П
П

Верхній Четвер

13:15-14:30
17:20-18:30

V    413
VІІ   420

6Ю01
6і01

ЮП-107
ІЕ-201

П
П

Нижній Понеділок 10:00-11:20
11:45-13:05
І   133
І   133
6У02 УУ-201
УУ-202
П
П
Нижній

  Вівторок

13:15-14:30
16:00-17:10

V    106
VІІ    406

6Ю01
6і01

ЮП-107
ІЕ-202

П
П

Нижній Четвер 14:40-15:50
16:00-17:10
VІІ   420
VІІ   420
6і01 ІЕ
ІЕ-201
Л
П
Нижній П'ятниця 10:00-11:20 V   317 6Ю01 ЮП-108 П


ПОЛЮСЕВИЧ ЮЛІЯ ГЕННАДІЇВНА

Тиждень

День
проведення

Час
проведення

Корпус
Аудиторія

Спеціальність

Група

Вид роботи

Верхній Вівторок 08:30-09:50 І   539 6Р03 РМ-203 П

Верхній

Четвер

08:30-09:50

І   425

6Р03

РМ-204

П

Нижній Четвер

08:30-09:50
10:00-11:20

І    431
І    429
6Р03 УУП/2 П


СТЕПАНЕНКО СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Тиждень

День
проведення

Час
пров-ння

Корпус
Аудиторія

Спеціальність

Група

Вид роботи

Верхній

Вівторок

18:40-19:50

І   261

8Е01

ЕЕТ-501

П

Нижній Середа 16:00-17:10
17:20-18:30
І   261
І   261
8Е01 ЕЕТ-501 Л
П


ФЕЩЕНКО ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА

Тиждень

День
проведення

Час
пров-ння

Корпус
Аудиторія

Спеціальність

Група

Вид роботи

Верхній

Середа

08:30-09:50
10:00-11:20

І   246
І   237

6501

ЕЕТ-401
ЕЕТ-301

П
П

Нижній Четвер

08:30-09:50
10:00-11:20

І   261
І   261
6501 ЕЕТ-401
ЕЕТ-501
П
Л
Нижній П'ятниця

08:30-09:50
10:00-11:20

І   214
І   323

6501 ЕЕТ-301

П
Л

 

ЛАВРИНЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Тиждень

День
проведення

Час
проведення

Корпус
Аудиторія

Спеціальність

Група

Вид роботи

Верхній

Середа

10:00-11:20

V   408

6Ю01

ЮП-106

П

Верхній П'ятниця

11:45-13:05

V   405

6Ю01
 
ЮП-105
 
П
Нижній Вівторок

11:45-13:05
13:15-14:30

V   216
V   404

6Ю01

ЮП-105
ЮП-105

Л
П

Нижній Середа 10:00-11:20 V   404 6Ю01 ЮП-106 П

 

ЛОГІНОВ МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ

Тиждень День
проведення
Час
проведення
Корпус
Аудиторія
Спеціальність Група Вид роботи
Верхній Четвер

16:00-17:10
17:20-18:30

І   453
І   453

6В01

ВФ-201
ВФ-201

Л
П

Нижній П'ятниця 11:45-13:05 І   132 6В01 ВФ-201 П

 

ОПАНАСЕНКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

Тиждень День
проведення
Час
проведення
Корпус
Аудиторія
Спеціальність Група Вид роботи
Верхній Четвер

13:15-14:30
16:00-17:10
17:20-18:30

І   132
І   532
І   341

6М01

МЕ-201
МЕ-206
МЕ-201

Л
П
П

Нижній Четвер

16:00-17:10
17:20-18:30

І   341
І   349

6М01

МЕ-201
МЕ-206

П
П

 

КОЛЯДИЧ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

Тиждень День проведення Час проведення Корпус Аудиторія Спеціальність Група Вид роботи
Верхній Понеділок 10:00-11:20 ІІ   66 6509 АОА-302 П
Верхній Четвер

08:30-09:50
10:00-11:20
11:45-13:05

ІІ    86
ІІ    68
ІІ    67

6А01
6509/1
6509/1

АЕ-202
АОА-301
АОА-302

П
П
Л

Верхній П'ятниця

08:30-09:50
10:00-11:20
11:45-13:05
13:15-14:30

ІІ    51
ІІ    51
ІІ    86
І   263

6509
6509
6509
6505

ООА-304
ООА-304
ООА-305
УУП-301

П
Л
П
П

Нижній Понеділок 08:30-09:50
10:00-11:20
ІІ    69
ІІ    88
6509/1
6509/1
АОА-302
АОА-302
П
Л
Нижній Середа 10:00-11:20 ІІ    81 6509 ООА-305 П
Нижній Четвер 08:30-09:50
10:00-11:20
11:45-13:05
І    425
І    453
ІІ     16
6505
6505
6509
УУП-301
УУП-301
ООА-301
Л
П
П
Нижній П'ятниця 08:30-09:50
10:00-11:20
11:45-13:05
ІІ    89
ІІ    89
ІІ    64
6А01
6А01
6509/1
АЕ-201
АЕ-201
АОА-301
Л
П
П

 

ПОГОРЄЛОВ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

Тиждень День
проведення
Час
проведення

Корпус
Аудиторія

Спеціальність Група Вид
роботи
Верхній Понеділок 10:00-11:20 V   408 6Ю01 ЮП-109 П
Верхній Вівторок 13:15-14:30 V   211 6Ю01 ЮП-111 П
Верхній Середа 10:00-11:20 V   411 6Ю01 ЮП-110 П
Нижній Вівторок 11:45-13:05
13:15-14:30
V   411
V   211
6Ю01 ЮП-110
ЮП-111
П
П
Нижній П'ятниця 10:00-11:20
11:45-13:05
V   115
V   402
6Ю01 ЮП-109
ЮП-109
Л
П

 

КОНДРАТ ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ

Тиждень День 
проведення
Час 
проведення
Корпус
Аудиторія
Спеціальність Група Вид 
роботи
Верхній Четвер 13:15-14:30
14:40-15:50
V   408
V   211
6Ю01 ЮП-103
ЮП-102
П
П
Верхній П'ятниця 13:15-14:30
14:40-15:50
V   212
V   404
6Ю01 ЮП-101
ЮП-104
П
П
Нижній Четвер 13:15-14:30
14:40-15:50
V   314
V   408
6Ю01 ЮП-102
ЮП-103
П
П
Нижній П'ятниця 11:45-13:05
13:15-14:30
14:40-15:50
V   314
V   216
V   113
6Ю01 ЮП-104
ЮП-101
ЮП-101
П
Л
П

 

Остання редакція: 27.10.17