Конкурс міні-грантів для студентів25 Квітня 2014р.

Студентство завжди є найпрогресивнішою верствою населення, драйвером позитивних змін та інновацій в суспільстві. У 2013-2014 у вищих навчальних закладах України навчається понад 2 мільйони студентів, а це 6% від загальної кількості виборців. Дуже важливо, щоб на виборах 2014 року молодь зробила свідомий та відповідальний вибір.

Тому Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» організовує конкурс міні-грантів на проведення інформаційних кампаній з просвіти молодих виборців «Відповідальне студентство».

Мета конкурсу – активізувати та підвищити явку виборців віком 18-25 років.

Учасниками Конкурсу мають бути студентські або молодіжні організації, що працюють зі студентами. Теми інформаційних матеріалів Конкурсу з просвіти виборців:

- Не дозволь використати свій голос, прийди на вибори;

- Твоє виборче право;

- Все що потрібно знати про виборчу процедуру;

- Студенти обирають не за гроші.

Дедлайн подання заявок: 12 травня 17.00

Положення про Конкурс та Форма заявки – у Додатку.

Роботи оцінює журі з представників громадського сектору та спеціалістів зі зв’язків з громадськістю. Критерії оцінки: оригінальність підходу, інформаційне наповнення та кількість аудиторії, яку можливо охопити. За результатами оцінки журі визначить 20 переможців.

Організації-автори кращих проектів отримують міні-гранти на проведення інформаційної кампанії у вищих навчальних закладах свого міста у період з 19 по 23 травня. Максимальний розмір міні-гранту –до 300 дол. США (еквівалент у гривнях).

На основі інформаційних матеріалів переможців буде підготовлена виставка, яка буде презентована у п’яти університетах м. Києва протягом червня 2014 року. На виставки до м. Києва будуть запрошені 3 автори кращих інформаційних кампаній.

З питань участі та інших питань Конкурсу зв’язуйтесь з Ольгою Янковською, Центр «Розвиток КСВ», 044 280 11 47 або мейл: oy@csr-ukraine.org