До уваги бакалаврів23 Травня 2013р.

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ – БАКАЛАВРІВ

ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

ДЛЯ СВОЄЧАСНОГО ОТРИМАННЯ ДИПЛОМУ ПОТРІБНО:

1. ОФОРМИТИ ОБХІДНИЙ ЛИСТ.

·       Киянам, що не проживали в гуртожитку, обхідний лист підписує методист деканату, за наявності паспорта.

·       Студенти, які  проживають в гуртожитку проходять обхідний лист (завідуюча гуртожитку, кастелянша гуртожитку, паспортистка гуртожитку) тільки у своєму гуртожитку(повинні бути печатки свого гуртожитку).

·       Студенти, які не зареєстровані в Києві і не проживають в гуртожитку проходять всі гуртожитки(повинні бути печатки всіх гуртожитків).

·       Студенти в яких студентський квиток з банківською карточкою, перед тим, як здати студентський КВИТОК в «БРОКБІЗНЕСБАНК»(на звороті обхідного листа повинна бути печатка банку) повинні зробити його копію, і віддати її в деканат при здачі обхідного листа. Студентські без банківської картки  здаються в деканат (копію не потрібно робити) при здачі обхідного листа.

·       Студентам, які навчаються за кошти державного бюджету потрібно оплатити за диплом у «брокбізнесбанк» в сумі 37,44 та здати платіжку в деканат при здачі обхідного листа.

·       віза деканату є останньоЮ.

2. ОТРИМАТИ АТЕСТАТ ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ В МОМЕНТ ЗДАЧІ ОБХІДНОГО ЛИСТА.

3.ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ У КНИЗІ ОБЛІКУ ТА ВИДАЧІ ДИПЛОМІВ (ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ, КІМ 251).

4. КСЕРОКОПІЮ СТУДЕНТСЬКОГО КВИТКА, КВИТАНЦІЮ ПРО ОПЛАТУ ДИПЛОМА І ОФОРМЛЕНИЙ ОБХІДНИЙ ЛИСТ ЗДАТИ В ДЕКАНАТ ДО 21 червня.

ДЕКАНАТ (КІМ. 251)