ЯКІСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО СКЛАДУ КАФЕДРИ ПОКРАЩУЄТЬСЯ17 Вересня 2013р.

Навесні минулого навчального року наполеглива багатолітня наукова праця викладачів кафедри к.е.н., доцента кафедри Ємельяненко Лариси Михайлівни та асистента Сірої Інни Василівни завершилась успішним захистом їх дисертаційних досліджень.

Наукове дослідження Ємельяненко Лариси Михайлівни має назву «Державне  управління  збалансуванням людського  і  технологічного  розвитку  України» та спрямовувалось на розробку концептуальних положень формування національної стратегії збалансування людського і технологічного розвитку, а також обґрунтування організаційно-методологічних принципів та методичних підходів оцінювання синергетичного ефекту її реалізації.

Сіра Інна Василівна підготувала дисертаційне дослідження на тему «Державна підтримка підприємницької діяльності в умовах фінансово-економічної кризи», в ході написання якого основні зусилля були спрямовані на узагальнення теорій  регулювання економіки, вивчення світового досвіду антикризової політики, аналіз становлення та застосування інструментів державної підтримки підприємницької діяльності в Україні, визначення її ефективності та розроблення практичних рекомендацій з удосконалення.

За рішенням Державної атестаційної комісії відтепер викладачам кафедри Ємельяненко Ларисі Михайлівні та Сірій Інні Василівні присуджено наукові ступені, відповідно, доктора економічних наук та кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – «Економіка та управління національним господарством».

Колектив кафедри бажає колегам подальших творчих успіхів та нових наукових надбань.