Відбувся захист магістрів спеціальності "Економічна аналітика""07 Лютого 2020р.

Магістри кафедри економічної теорії успішно захистили дипломні роботи!

Випускники успішно та переконливо представили колегам свої напрацювання та захистили їх наукову й прикладну цінність, відповідаючи на численні питання присутніх – викладачів кафедри економічної теорії, своїх одногрупників, зовнішніх експертів – представників бізнесу. Були представлені й високо оцінені роботи:

Юлії Бєлокопитової (база практики – ТОВ «Інтертоп Україна»; посада – провідний фахівець з управління асортиментом ТОВ «Інтертоп Україна»; науковий керівник проф. В.І. Кириленко; тема диплому: «Аналіз ринку «fashionretail» та прогнозування товарної політики підприємства»)

Дани Буланової (база практики: ПАТ «Укргазбанк»; посада: економіст–аналітик департаменту стратегічного планування ПАТ «Укргазбанку»; науковий керівник: доцент А.Г. Котенок; тема диплому: «Прогнозування фінансового стану кредитно-фінансової установи в умовах економічної нестабільності (на прикладі ПАТ «Укргазбанку»).

Володимира Вридника (база практики – ТОВ «Інновер - Україна»; посада –  консультант з впровадження IT-процесів, ТОВ «Інновер - Україна»; науковий керівник: доцент Д.В. Верба; тема диплому: «Аналітичне обґрунтування прийняття управлінських рішень в умовах діджиталізації бізнесу»).

Наталії Гангалюк (база практики: ДП «ССМ»; посада:  фахівець стратегічних досліджень ДП «ССМ»; науковий керівник: доцент К.В. Лопух; тема диплому: «DataAnalysis в системі оцінювання ефективності реклами продукту»).

Олени Гребенюк (база практики: Освітня компанія ТОВ «Prizma»; посада:  фінансовий аналітик ТОВ «Prizma»; науковий керівник: професор А.В. Кудінова; тема диплому: «Аналіз ринку неформальних освітніх послуг в Україні на прикладі компанії «Prizma»).

Всеволода Клівака (база практики: Компанія «Enterprise Estonia»; посада:  аналітик– практикант Компанія «Enterprise Estonia»; науковий керівник: доцент І.В. Кулага; тема диплому: «Аналіз впливу електронного урядування на економіку країни на прикладі України та Естонії»).

Максима Ковбика (база практики: НГО «Поруч»; посада:  експерт проектного офісу реформ Міноборони України; науковий керівник: доцент М.К. Галабурда; тема диплому: «Аналітичне оцінювання суспільних програм і проектів»).

Юлії Конончук (база практики: ТОВ «Інтертоп Україна»; посада: аналітик відділу логістики ТОВ «Інтертоп Україна»; науковий керівник: доцент О.В. Ткаченко; тема диплому: «Прогнозування розвитку імпорто-орієнтованого сектору ринку взуття на прикладі ТОВ «Інтертоп Україна»).

Євдокії Токарчук (база практики: «СК Брокбізнес»; посада: спеціаліст відділу продажу Компанія «Procter&Gamble - Україна»; науковий керівник: доцент А.Г. Котенок; тема диплому: «Оцінювання ефекту впровадження системи недержавного пенсійного страхування на страховий ринок України (на прикладі «СК Брокбізнес»).

Інни Труш (база практики: Компанія «Kasta»; посада: бізнес-аналітик, Компанія «Kasta»; науковий керівник: доцент Д.В. Верба; тема диплому: «Організаційно-аналітичне забезпечення функціонування маркетплейсів в Україні»).

Ніки Храмлюк (база практики: ТОВ «Інтертоп Україна»; посада: бізнес-аналітик, ТОВ «Інтертоп Україна»; науковий керівник: доцент М.К. Галабурда; тема диплому: Фінансово-аналітичний інструментарій в дослідженні ринку взуття на прикладі ТОВ «Інтертоп Україна»).

На обговоренні та захисті робіт і випускники, і викладачі отримали вже далеко не перше підтвердження, що за роки навчання перетворились на колег і партнерів, яким цікаво і корисно обмінятись досвідом, почути думку одне одного. Всі випускники мають вже неабиякий досвід роботи в компаніях, що задають тренди в сучасному українському бізнес-середовищі. Незважаючи на те, що базою дипломних досліджень стали організації з різних видів економічної діяльності, навіть різних країн, виявилось, що певні схожі проблеми, схожі завдання аналітичного забезпечення прийняття управлінських рішень властиві всім дослідженим підприємствам. Це зайвий раз підтвердило, що фахівці-аналітики мають найширшу сферу застосування своїх компетенцій, а рівень освіти випускників КНЕУ дозволяє претендувати на зайнятість в компаніях, що забезпечують гідний рівень оплати праці.

Щиро вітаємо з новим досягненням та бажаємо удачі і нових звершень у житті!