Факультет економiки та управлiння

ІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція "Тренінгові технології в освіті та бізнесі: досвід та перспективи застосування"

За ініціативою кафедри стратегії підприємств, навчально-тренінгового центру економіки та управління підприємствами, а також Інституту управлінського консультування ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

18-21 лютого 2014 року проводиться

II Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція
«ТРЕНІНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА БІЗНЕСІ: ДОСВІД І ПЕРСПЕКТИВИ ЗАСТОСУВАННЯ»

(включена до Плану проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених та студентів Міністерства освіти і науки України на 2014 рік).

Мета конференції — обговорення науковцями та практиками досвіду застосування та перспектив впровадження сучасних тренінгових технологій в освітній процес та бізнес-діяльність підприємств.

Тематичні секції конференції:

Секція 1 “Бізнес-тренінги у навчальному закладі: особливості застосування та перспективи розвитку” (модератор – Банщиков П.Г., к.е.н., доцент, директор Навчально-тренінгового центру економіки та управління підприємством КНЕУ).

Секція 2 “Тренінгові технології в бізнесі: від прожектів до проектів” (модератор – Кизенко О.О., к.е.н., доцент, сертифікований консультант з управління (СМС) за програмою Голландської асоціації консультантів з управління всесвітньої організації ICMCI, заст. директора Інституту управлінського консультування КНЕУ)

Секція 3 “Консалтингова підтримка розвитку підприємств: можливості та завдання тренінгових технологій” (модератор – Верба В.А., д.е.н., професор, віце-президент Всеукраїнської асоціації консультантів з управління (IMС Ukraine), директор Інституту управлінського консультування КНЕУ).

Робочі матеріали конференції (тези, презентації) розміщатимуться на порталі конференцій кафедри стратегії підприємств ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»: http://conference.spkneu.org

Тези приймаються до 15 лютого 2014 року!

Детальніше...

Остання редакція: 10.03.16