КНЕУ - Підписано Угоду про співробітництво між Рахунковою палатою України та КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Факультет економiки та управлiння

Підписано Угоду про співробітництво між Рахунковою палатою України та КНЕУ імені Вадима Гетьмана03 Серпня 2018р.

2 серпня в конференц-залі університету відбулася зустріч ректора КНЕУ Дмитра Григоровича Лук’яненка з головою  Рахункової палати Валерієм Васильовичем Пацканом. Під час урочистого зібрання було підписано Угоду про співробітництво та презентовано магістерську програму «Державний фінансовий контроль і аудит».

Даний документ підписано з ініціативи Рахункової палати України. «У нас працює 101 випускник КНЕУ – це кожен шостий співробітник, - зазначив В.В.Пацкан. – Важливо вливання молоді, яка володіє новітніми технологіями. З вересня ми готові взяти на стажування трьох студентів-магістрів вишу».

У ході зустрічі було встановлено ділові зв’язки щодо надання послуг із підвищення кваліфікації працівників Рахункової палати на базі університету, заплановано використання науково-практичного досвіду фахівців викладацького складу, проходження виробничої і переддипломної практики студентів, стажування викладачів КНЕУ в Рахунковій палаті.

Програму «Державний фінансовий контроль і аудит» представив професор кафедри фінансів фінансового факультету Віктор Миколайович Мельник. Програма базується на новітніх навчальних технологіях у тісному зв’язку з роботодавцями. Так, у циклі практичної підготовки є тренінг «Управлінські комунікації і результативність». З-поміж вибіркових дисциплін «Протидія шахрайству в публічному управлінні», «Цифрові фінансові інновації і кібербезпека», «Бюджетний менеджмент» та інші. Деякі дисциплін викладатимуться англійською мовою.

Ректор університету Д.Г Лук’яненко ознайомив гостя з інфраструктурою університету, наголосивши, що у виші створено всі умови для підготовки креативних кадрів.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова