Факультет економiки та управлiння

Менеджмент підприємницької діяльності (україномовна, англомовна)

 

Cписок захищених дипломних робіт

Керівник програми - Рєпіна Інна Миколаївна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємств

Місія програми: готувати фахівців високого професійного рівня, здатних реалізовувати підприємницькі здібності, ефективно управляти бізнес-процесами компаній та забезпечувати зростання їх ринкової вартості у динамічному конкурентному середовищі.

 

 

Випускники магістерської програми здобувають сучасні ґрунтовні знання з організації та адміністрування підприємницької діяльності. За допомогою інтерактивних методик навчання отримують практичні навички з бізнес-інжинірингу, бенчмаркінгу, інноваційного розвитку, бізнес-діагностики, управління бізнес-процесами, економічної безпеки бізнесу, контролінгу, управління ресурсами, інвестиційним портфелем та вартістю бізнесу. Вони здатні обіймати керівні посади в підприємницьких структурах.

Компанії, в яких працюють випускники: «DeloitteToucheTohmatsuLimited», «Ernst&Young», «KPMG», «Оболонь», «CarlsbergУкраїна», «Roshen», «Миронівський хлібопродукт», «Київстар», «МТС Україна», «MetroCash&CarryУкраїна», «Мотор Січ», «Укртелеком», «Баядера Холдинг», «KraftFoodsУкраїна», «Дарниця», «Нова Пошта», «Кока-Кола Беверіджиз Україна», «Бель Шостка Україна» та багатьох інших.

Досвідчені викладачі кафедри економіки підприємств та університету, а також ТОР-менеджери і провідні фахівці-практики відомих українських та міжнародних компаній у форматі тренінг-курсів навчать не тільки швидко приймати обґрунтовані підприємницькі рішення, розвивати лідерські якості та ефективні партнерські комунікаційні а й, виходячи за межі стандартних процедур,генерувати цінні підприємницькі ідеїдля власних start-up, обирати ефективні бізнес-стратегії та оцінювати їх результативність на основі фінансово-економічних та соціальних прогнозів.

Випускники програми "Менеджмент підприємницької діяльності" отримують разом з дипломом магістра у разі успішного опанування курсу сертифікат: компанії IBM

  

Детальніше про англомовну магістерську програму "Менеджмент підприємницької діяльності"

 

Остання редакція: 13.06.17