Випуск магістрів - 201726 Лютого 2017р.

25 лютого 2017 року в ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" на Факультеті економіки та управління відбулося офіційне вручення дипломів випускникам магістратури.

Кафедра макроекономіки та державного управління в особі завідувача Малого І.Й. та двох заступників Чистова С.М. та Ємельяненко Л.М. вітала своїх 11 випускників магістерської програми "Державне управління економікою" з успішним закінченням 1,5-річного навчання.

Ці 1,5 роки були насичені цікавими лекціями, інтерактивними практичними заняттями, тренінгами як в межах навчання, так і виробничої практики, майстер-класами та екскурсіями, і звичайно кропітким написанням дипломної роботи.

Дорогі наші випускники!

Ми Вас щиро вітаємо з цим важливим днем і щиро віримо, що здобуті знання і навички дадуть Вам змогу отримати престижне робоче місце і побудувати омріяну кар'єру. Але найголовніше - будьте здоровими, щасливими, людяними, відкритими, сповненими мрій та бажань.

Ми завжди будемо раді бачити Вас в стінах КНЕУ і запрошуємо в Асоціацію випускників кафедри задля майбутньої співпраці!