Результати студентського конкурсу наукових есе з науки24 Квітня 2017р.

21 квітня 2017 року  в рамках проведення ДЕКАДИ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ кафедрою макроекономіки та державного управління проведено КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ  ЕСЕ  з науки «Макроекономіка» серед студентів І-ІІ курсів.

Мета конкурсу -  креативізація наукових досліджень, що здійснюються студентами в процесі опанування навчальних дисциплін.

Конкурс передбачав відбір науковими керівниками есе, виконаних студентами в рамках самостійної роботи з науки «Макроекономіка», та їх експертне оцінювання конкурсною комісією. До участі у конкурсі рекомендуються есе,  які отримали за результатами поточного оцінювання відмінну оцінку.

Критерії оцінювання наукових есе:

• Глибина теоретичного обґрунтування й аналізу  об’єкта та предмета дослідження, наявність цікавих прикладів з досліджуваної проблеми;
  • Критичність мислення, оригінальність та нестандартність авторських бачень (підходів) щодо розв’язання проблеми;
  • Чіткість, аргументованість та обґрунтованість авторських висновків, що базуються на існуючих макроекономічних теоріях та моделях, фактах, наукових судженнях, досягненнях українського та світового досвіду;
  • Рівень візуалізації результатів наукового дослідження (наявність таблиць, графіків, схем тощо), відповідність вимогам щодо оформлення

Оцінювання наукових есе здійснено експертною комісією у складі:

1. Тищенко О.П.– д.е.н., професор кафедри макроекономіки та державного управління;
  2. Котенок Д.М.– к.е.н., доцент кафедри макроекономіки та державного управління;
  3. Королюк Т.О.– к.е.н., доцент кафедри макроекономіки та державного управління.

За результатами експертного оцінювання сформовано наступний рейтинг студентських есе:

1. Лисенко О.     Чи доцільно Україні отримувати кредити МВФ?
  2. Федорова К.   Макроекономічні наслідки виходу Британії з Європейського Союзу
  3. Крижаноський Б.  Який рівень оподаткування економіки є оптимальним?
  4. Матвієнко М. Психологічні закони в економіці. Чи діють вони в Україні?
  5. Бучинчик  І. Які макроекономічні чинники має застосовувати держава для поширення корпоративно-соціальних підприємств?
  6. Йожиков М.   В якому напрямку слід реалізовувати валютну політику в Україні?
  7. Бабко А.         Як зменшити рівень процентних ставок в Україні?
  8. Лелека Ю. Який рівень оподаткування економіки є оптимальним?
  9. Ляшенко І.     Способи подолання вимушеного безробіття в Україні
  10. Шелест О.Необхідність посилення економічної ролі держави в умовах глобалізації.
  11. Боярчук А.     Яка норма оподаткування є оптимальною?
  12. Бращенко Д.  Чи варто втручатися в економіку?
  13. Олійник С.     Чи варто втручатися в економіку?
  14. Шинкарюк М. Як зменшити рівень процентної ставки в Україні?
  15. Півторак Н.Інфляційні очікування  та їх значення в економіці
  16. Коханевич Н. Чи є збільшення пропозиції грошей чинником інфляції?
  17. Ковальчук Т. Ефективність втручання держави в економіку в роки незалежності?
  18. Цвікор В.Валютні курси. Проблематика плаваючого валютного курсу в Україні?
  19. Мельничук К.Чи повинна держава втручатися в економіку?
  20. Семенюк І.Прискорення темпів інфляції, як спосіб виходу з сучасної економічної кризи в Україні
  21. Губарева В.,  Олійник А.Макроекономічний прогноз України на 2017
  22. Малюга В., Панчук К. Як обчислити природний рівень безробіття в Україні
  23. Зелінський Д.Чи варто втручатися в макроекономіку?
  24. Коломоєць А.Чи варто втручатися в економіку?
  25. Малова А. Роль інновацій в сучасній економіці.

Вітаємо переможців!