Презентація ПРОГРАМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ КАФЕДРИ30 Січня 2014р.

Програму презентували завідувач кафедри, професор Малий Іван Йосипович та професор Радіонова Ірина Федорівна. У своїх виступах вони висвітлили місію, завдання та наявний потенціал інноваційного розвитку кафедри, відмітили розроблені останні науково-методичні продукти та ознайомили учасників конференції із новими навчальними та науково-дослідними проектами.

Зокрема, було відзначено, що місією кафедри макроекономіки та державного управління є сприяння стабільному соціально-економічному розвитку України через підготовку висококваліфікованих фахівців та наукових кадрів, макроекономічні та інституційні дослідження національного господарювання та обґрунтування концепції  модернізації державного антикризового управління.

Визначену місію колектив кафедри реалізовує через дослідження, генерування і поширення нових знань у сфері галузі менеджмент та адміністрування, формування ключових компетенцій та особистісних якостей конкурентоздатних, ерудованих та інноваційних фахівців з менеджменту державного управління, здатних реалізувати свої знання і навички на національному та муніципальному рівні державного управління.

У виступах професорів  кафедри відмічено, що програма інноваційного розвитку передбачає розвиток наукових досліджень та удосконалення організації науково-дослідницької діяльності кафедри, створення інноваційних освітніх продуктів, поглиблення та підвищення ефективності міжнародного співробітництва кафедри, розвиток партнерських зв’язків кафедри з державними установами, а також розбудову ефективної системи керування кафедрою для створення сучасної інфраструктури.

Керівник кафедри Малий І.Й. зауважив, що на сьогодні 96% викладачів кафедри мають науковий ступінь, з яких 25% − доктори економічних наук, при цьому у наступних роках їх кількість зростатиме. Це обумовлює існування потужнього людського капіталу кафедри і визначає ключовим завданням його якісне поповнення, оновлення та підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу та методичного персоналу кафедри.

Відповідність підготовки випускників рівню сучасних інноваційних технологій відбуватиметься за рахунок удосконалення структури навчального процесу, основою чого стане розробка нових освітніх продуктів. Якість професійної підготовки буде істотно підвищено за рахунок впровадження компетентнісного підходу із одночасним розширенням прогресивних освітніх технологій і методик викладання, що базуються на використанні можливостей інформатизації та комп’ютеризації.

Детальніше про програму інноваційного розвитку кафедри макроекономіки та державного управління.