Розширення компетенцій: участь Усик Віри Іванівни у тренінгу для тренерів15 Лютого 2016р.

11-14 лютого 2016 р. в с. Карпати Закарпатської області Віра Іванінвна Усик  взяла участь в  тренінгу для тренерів із курсу «Сталий розвиток за участі громад».

Захід відкрила Світлана Слабінська, спеціаліст з моніторингу та зв’язків з громадськістю Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ). За чотири дні учасники, що представляють Національну мережу університетів-партнерів спільного проекту ПРООН/ЄС  МРГ, дізналися як побудувати ефективний тренінг і бути успішними тренерами, опанували методологію розробки тренінгових завдань.

Зокрема, тренінг охоплював 6 тематичних модулів, що стосуються взаємодії з громадами:

• робота в команді і активна життєва позиція;
  • соціальна мобілізація громад;
  • ефективна комунікація;
  • виявлення потреб громади і менеджмент проектів;
  • конфлікти та шляхи їхнього вирішення (медіація);
  • поради із залучення ресурсів для вирішення проблем громад і реалізації спільних ініціатив.

Під час тренінгу учасники також складали план роботи Національної мережі на 2016 рік. Окрім того, 13 лютого для учасників тренінгу організовано навчальний візит до громад-партнерів Проекту МРГ.

Усі учасники тренінгу стали сертифікованими тренерами і впродовж 2016 року мають провести подібний тренінг за запропонованою методологією у своєму ВУЗі.