Тренінговий табір "Студенти без кордонів"31 Липня 2019р.

22-27 липня на території Національного природного парку «Синевир» (Закарпатська область) відбувся тренінговий табір "Студенти без кордонів" - фінальний захід проєкту «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей» за підтримки посольства США.
Протягом 6 днів студенти з 4 областей України мали багато часу для спілкування, для нових знань (щодня студенти мали фасилітаційні сесії та міні-тренінги), для прокачки своїх кулінарних (щовечора кожен регіон готував вечерю) та творчих (щовечора кожен регіон презентував особливості обласного центру) навичок.

Серед учасників та тренерів табору були студенти КНЕУ та активні учасники Ресурсного центру зі сталого розвитку.

Організатори відмітити, що усі учасники - надзвичайно позитивні та харизматичні особистості, які активно беруть участь в громадському житті регіону та країни, планують в майбутньому стати успішними полісімейкерами та політиками, а саме основне є щирими і відкритими людьми.
Більшість з них залишили свої домівки, частина переїхала без своїх родин, але всі вони пов'язують своє життя з Україною і вірять у те, що вони здатні змінювати світ.