Студентська наукова конференція "Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України"26 Квітня 2016р.

26 квітня день в КНЕУ розпочався з круглих столів в межах студентської наукової конференції "Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України". В межах круглого столу «Державна політика інноваційного розвитку»було обговорення тематичного напряму «Інноваційні домінанти сталого розвитку за участі місцевих громад», на який студент підготували виступу щодо різних аспектів сталого розвитку та процесу децентралізації.

Наприкінці дня, студенти прослухали коротку лекцію про наслідки Чорнобильської катастрофи та переглянули документальний сюжет на тему «Чорнобиль. 30 років поспіль»…..