В КНЕУ стартував тиждень сталого розвитку25 Квітня 2016р.

25 квітня в усіх ВУЗах-партнерах освітньої мережі сприяння сталому розвитку за підтримки проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) стартував тиждень сталого розвитку. КНЕУ не був виключенням.

Відкриття тижня було проведено у вигляді круглого столу на тему «Сталий місцевий розвиток: погляд очима різних поколінь». З словами привітань та побажань гарного старту звернулися до присутніх проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Чужиков В.І., заступник декана факультету економіки та управління Гребешкова О.В. та спеціаліст МРГ з моніторингу та зв’язків із громадськістю Слабінська Світлана. Крім того, пані Світлана представила аудиторії цікаву презентацію щодо здобутків освітньої мережі МРГ.

Далі своїми виступами і сталими думками з студентами і викладачами поділилися к.е.н., доцент, засновник сайту «Освітні тренди» Сацик В.І. (Роль університету у просуванні ідеї сталого розвитку), керівник Центру соціокультурного проектування Міжнародного товариства прав людини, заступник директора Інституту місцевої  демократії Мосунов М.М. (Роль освіти та науки в просуванні принципів сталого розвитку), к.е.н, доцент, заступник декана факультету маркетингу Дима О.О.         (Досвід факультету маркетингу у поширенні принципів сталого розвитку), Келічавий А.В.(Сучасна парадигма сталого розвитку), студент 2 курсу Дементьєв Владислав (Громадська активність молоді для сталого майбутнього української нації).

На останок слово мала координатор проекту МРГ в КНЕУ к.е.н., доцент Усик В.І., яка ознайомила присутніх з діяльністю мережі, більш детальніше розповіла про майбутні заходи, а також ще раз наголосила на основних подіях, які будуть відбуватися протягом тижня та повідомила теми для команд, які будуть дебатувати вже в середу.

Згодом студенти та викладачі долучилися до дискусії  "Життя після атому".