Ознайомчий візит в громаду12 Травня 2016р.

11 травня відбувся ознайомчий візит в громаду для студентів та викладачів КНЕУ

Протягом візиту всі бажаючі студенти, їх викладачіта координатор ресурсного центру зі сталого розвитку мали змогу ознайомитися з діючими проектами с. Коржі Баришівського району за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Учасники туру познайомилися з громадою, роботою громадської організації«Дивоцвіт», відвідали відремонтований дитячий садок та КНС.

Було приємно чути,  що співпраця громад з міжнародними проектами вчить активізовуватись, об’єднуватися для досягнення позитивного результату та вирішення нагальних проблем. Громада с. Коржі визначила для себе пріорітети і змогла разом за підтримки проекту їх реалізувати. На сьогодні вони встановлюють нові цілі, серед яких ремонт доріг, пошук альтернативи нинішньому вуличному освітленню, а також створення центру розвитку дітей та молоді.  Студентам було вкрай цікавою і корисною інформація,  що Проект ЄС/ПРООН не дає 100% коштів для реалізації проектів, він навчає людей домовлятися, згуртовуватися і збирати власними силами 5, 10 або 20%, залежно від ситуації. Декого з присутніх це здивувало та вразило.

Цікавою була розповідь представника районного ресурсного та обласного центру розвитку громад, а також прогулянка селом та його малоьовничими вулицями і пейзажними місцями.

Дякуємо обласному координатору Світалні Василенко за цікаву та прекрасно організовану навчальну поїздку! Студенти та викладачі отримали багато позитивних вражень, цікавих ідей для наукової роботи та налагодження подальшої плідної співпраці!