Оголошення про конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"01 Квітня 2016р.

Національна мережа партнерських університетів
«Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад»

за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток,
орієнтований на громаду»

КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ НА РЕАЛІЗАЦІЮ СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЕКТІВ В РАМКАХ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів (далі – Конкурс) проводиться з метою активізації громадської та соціальної діяльності студентів як найважливіших факторів формування фахівців нового типу, розвитку моральних якостей та відповідальності студентів, створенню можливостей для гармонійного інтелектуального, духовного та фізичного розвитку особистості студента, формуванню у студентів навичок управління, лідерства, роботи в команді тощо.

Основними завданнями Конкурсу є:

• виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
  • стимулювання громадської активності серед студентської молоді;
  • активізація креативності та командної роботи студентів тощо.

У Конкурсі можуть брати участь студенти/студентські команди, у тому числі іноземні студенти. Студентська команда має складатися від двох до п’яти осіб.

На Конкурс подаються проекти студентських ініціатив, які є пошуковими за своїм характером, мають прикладне значення, можуть бути впроваджені у реальне життя, мають значення для місцевої громади, і відповідають тематиці та вимогам Конкурсу.

Останній день подання проектів 10 травня на пошту vivayoung70@gmail.com. Роботи, що надійшли пізніше встановленого терміну до розгляду не приймаються. Відповідальна – координатор від університету, доцент кафедри макроекономіки та державного управління Усик Віра Іванівна.

На Конкурс надсилається самостійно підготовлена робота, що являє собою проект студентської ініціативи, оформлена за встановленою формою (Додаток).

За необхідності конкурсна комісія може запросити додаткову інформацію щодо поданого проекту.

Робота має бути представлена українською мовою.

Основними критеріями оцінювання проектів є:

• актуальність та значущість ідеї для громади та можливість її реалізації;
  • зрозумілість ідеї та чіткість етапів реалізації проекту;
  • готовність проекту до виконання;
  • перспективи розвитку проекту;
  • можливість мультиплікації ідеї проекту;
  • прозорість та адекватність бюджету проекту;
  • можливість альтернативного (додаткового) фінансування.

За кожним критерієм виставляються бали від 1 до 5. Максимально можлива кількість балів – 35.

Підсумки проведення Конкурсу та перелік переможців, відзначених дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, затверджуються рішенням конкурсної комісії не пізніше 25 травня 2016 р.

Переможці Конкурсу отримують мікрогрант (до 3000 грн.) на реалізацію проекту. Максимальний обсяг мікрогранту встановлюється ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Всі учасники Конкурсу отримують сертифікати учасника.

Термін реалізації проектів, що отримали мікрогрант – до 05 жовтня.

Протягом 30 календарних днів після завершення реалізації проекту студентські команди подають до ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» звіт про виконану роботу та фото-, відеоматеріали.

Додаткові консультації у Усик Віри Іванівни

Зразок заявки на участь у конкурсі тут.

Орієнтований перелік тем для проектів тут.