Оголошення про студентську наукову конференцію КНЕУ "Інноваціний ресурс соціально-економічного прогресу"25 Березня 2016р.

ДВНЗ «Київський Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана»

Наукове Студентське Товариство

Запрошуємо взяти участь у роботі 83-ї  студентської наукової конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України», яка відбудеться  25-27 квітня 2016 року.

Мета конференції - широке залучення студентів до науково-дослідної роботи та підвищення рівня її результативності.

В межах роботи конференції планується  проведення засідань круглих столів та дистанційний онлайн-форумів за окремими тематичними платформами.

Порядок роботи конференції:

25-26 квітня  2016 року -  засідання круглих столів (організовуються кафедрами за тематичними платформами).

27 квітня 2016 року - пленарне засідання (організовується факультетами)

Тематична платформа

«Державна політика інноваційного розвитку»

Організатор - кафедра макроекономіки та державного управління.

Мета тематичної платформи – розробка новітніх підходів до розвитку національної економіки на інноваційних засадах та обґрунтування практичних рекомендацій щодо формування і реалізації державної політики.

Напрямки роботи тематичної платформи:

•  Національні пріоритети розвитку економіки на інноваційних засадах.
  • Інноваційний вектор удосконалення державної політики соціально-економічного розвитку.
  • Інноваційні домінанти сталого розвитку за участі місцевих громад.

Під час роботи тематичної платформи конференції студенти мають можливість презентувати результати своїх наукових досліджень:

• на засіданні круглого столу, який відбудеться 26 квітня 2016 року за участю запрошеного експерта (час та місце проведення буде повідомлено додатково);
  • у дистанційному онлайн-обговоренні представлених матеріалів доповідей на сторінці спільноти Google+ кафедри макроекономіки та державного управління «Державна політика інноваційного розвитку».

Для участі у роботі тематичної платформи конференції необхідно:

• до 30 березня 2016 року подати до заявку на участь в роботі платформи конференції;
  • до 25 квітня  2016 року розмістити тези доповіді (або їх розширену анотацію) на сторінці спільноти Google+ «Державна політика інноваційного розвитку»;
  • за результатами конференції до 5 травня 2016 року подати доопрацьовані тези доповіді та презентацію.

Після завершення роботи конференції планується видання електронної збірки тез конференції. Презентаційні матеріали учасників будуть розміщені на сайті КНЕУ в розділі «Студентська наука» кафедри макроекономіки та державного управління. Найкращі доповіді студентів будуть рекомендовані до опублікування у фахових збірниках у форматі науковий статей.

Детальна інформація про умови участі у конференції наведені в Інформаційному повідомленні.

Також радимо скористатись прикладами оформлення тез та презентації, а також шаблоном заявки.

ПЕРЕВАГИ

участі студентів у науковій конференції

• виявлення активної студентської позиції та демонстрація власних вмінь, навичок та думок;
  • позбавлення нерішучості, активізація та концентрування власних можливостей задля розвитку та розширення компетенцій;
  • отримання позитивного досвіду конкурсного змагання та конкурентної боротьби з іншими студентами;
  • публікація результатів власних досліджень у наукових збірниках та студентських журналах, що дає можливість наочно продемонструвати власні здібності;
  • створення власного позитивного іміджу для участі у програмах стажування як в Україні, так і за кордоном;
  • набуття конкурентних переваг на ринку праці в порівнянні з іншими випускниками ВНЗ та  підвищення конкурентоспроможності власного резюме;
  • за рішенням Міністерства освіти і науки України для студентів, які претендують на отримання диплому з відзнакою, обов’язковою є участь у роботі наукових конференцій;
  • за рішенням кафедри студентам, які приймали участь у позанавчальній науковій діяльності, зокрема конференціях, можуть присуджуватись додаткові бали за успішність з дисциплін, що вивчаютьсяу поточному семестрі (до 10 балів).