Участь у проекті «ЕНЕРГОАУДИТ ТА ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ В ПРОЕКТАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»10 Квітня 2016р.

8 квітня 2016 р.  доцент кафедри макроекономіки та державного управління Костенок Я.О. та студентка 4 курсу спеціалізації «Менеджмент державних установ» Червінська А. відвідали семінар-тренінг для ВНЗ-партнерів міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на тему «ЕНЕРГОАУДИТ ТА ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ В ПРОЕКТАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ», який відбувся у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Учасників тренінгу було ознайомлено із результатами реалізації проекту в Дніпропетровській області, можливостями співпраці проекту із Дніпропетровським національним університетом залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, із методикою проведення енергоаудиту та енергоменеджменту, технічними засобами енергоаудиту.

Далі учасники семінару поїхали в с. Вербки Павлоградського району, де проектом разом із місцевою громадою було реалізовано освітлення вулиць за рахунок сонячної енергії. Об’єктом енергоаудиту виступила Вербківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Науковими співробітниками Центру технічної діагностики та неруйнівного контролю на залізничному транспорті ДНУЗТ було представлено сертифіковане обладнання для енергоаудиту та його технічні можливості: тепловізор, пірометр, лазерний дальнометр, товщинометр, твердомір, анемометр та ін.

Наприкінці тренінгу науковці університету, зробили висновки щодо можливих заходів енергоменеджменту соціальних об’єктів взагалі та конкретно школи с. Вербки.

Насичений день у гостей міста закінчився екскурсією по Дніпропетровську.