Дебатний турнір зі сталого розвитку27 Квітня 2016р.

27 квітня в КНЕУ в межах "Тижня сталого розвитку" відбувся відбірковий тур дебатів зі сталого розвитку. В дебатах приймали участь три команди - команда Фінансово-економічного факультету та дві команди Факультету економіки та управління, представники спеціальностей Економічна теорія та Менеджмент державних установ. В склад журі увійшли к.е.н., доцент Келічавий А.В, к.е.н, доцент Усик В.І. та випускниця КНЕУ, а нині асистент з фінансового менеджменту в спільному проекті Світового банку та Мінрегіону Інна Мацапура. Студенти дебатували на цікаві теми, які стосувалися таких цілей сталого розвитку як якісна освіта, підтримання хорошого здоров'я та розумні міста. Всі учасники були активними, емоційними та достатньо переконливими, але першість журі віддали команді "Економікус" (Ольга Пронько, Анастасія Тетьора та Євген Мороз), яка і зможе поборотися за право представляти КНЕУ на всеукраїнському конкурсі в м.Одеса 16-17 травня.