Оголошення про студентські дебати «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»05 Квітня 2016р.

Оголошуємо набір команд студентів (у складі 3 осіб) для участі в студентських дебатах з проблематики сталого розвитку, що відбудуться в КНЕУ 26-28 квітня 2016 року за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Переможці відбіркового туру представлятимуть КНЕУ на всеукраїнському рівні у травні 2016 року в м.Одеса.

До участі у конкурсі необхідно подати заявку  від команди  (вказавши ПІБ, телефон, факультет, спеціальність, курс), виславши заявку на електронну пошту – vivayoung70@gmail.com  до 15 квітня 2016 року. Після реєстрації учасники отримають орієнтовні теми.

Викладачі та співробітники, яких цікавить ця проблематика запрошуються до складу журі конкурсу.

Деталі - у координатора Усик В.І.