Участь КНЕУ у всеукраїнських студентських дебатах зі сталого розвитку18 Травня 2016р.

15-17 травня в м. Одеса відбувалися Всеукраїнські студентські дебати зі сталого розвитку, в яких команда від КНЕУ вперше приймала участь. Протягом двох днів студенти з 18 ВУЗів України обговорювали цілі сталого розвитку, наводячи свої аргументи за та проти запропонованих тем. Учасники дебатів також дізналися про історію виникнення Цілей сталого розвитку, а також роль України та студентства у реалізації цих цілей.

Переможцями дебатів стала команда Донецького національного університету, який зараз працює у Вінниці. Учасники команди-переможниці отримали планшети. Окрім того, вони поїдуть до літньої школи, яка цього року пройде у Кам’янці-Подільському. Ми щиро вітаємо команду-переможців! Всі учасники отримали сертифікати проекту ПРООН/ЄС "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Команда КНЕУ безмежно дякує організаторам - проекту МРГ та Одеській юридичній академії, а також всім учасникам за доброзичливу атмосферу, живу конкуренцію та позитивні емоції. Це для нас був прекрасний досвід, з якому ми зробили висновки і будемо готуватися до наступних дебатів, вдосконалюючи своє ораторське мистецтво, акторські здібності та вміння переконувати.