Запрошуємо на курсу підвищення кваліфікації із зелених фінансів для бізнесу GREEN FINANCE ДЛЯ БІЗНЕСУ21 Жовтня 2018р.

Великий анонс першого курсу підвищення кваліфікації із зелених фінансів для бізнесу GREEN FINANCE ДЛЯ БІЗНЕСУ, який буде проводитись за участі лекторів від бізнесу та європейської консалтингової компанії (17 листопада - 9 грудня)!

Даний курс буде охоплювати наступні питання:

фінансування зелених проектів;
підготовка нефінансової звітності;
випуск зелених облігацій;
аналітика ринку зелених фінансів за допомогою R;
оподаткування зеленого бізнесу в Україні та світі;
можливості Blockchain для підвищення ефективнності роботи економіки та фінансів.

Заняття будуть походити по суботам та неділям!

Запис на курс буде відкрито 22 жовтня 2018 року!

До 1 листопада будуть діяти знижки на участь! Для студентів передбачено акційну ціну!

#gbs #cbvs #greenfinance

Зверніть увагу на публікацію, яка, по-перше, є звітом про результати роботи П’ятої міжнаррдної літньої школи «Зелена економіка: теорія і політика», а, по-друге, власне першим анонсом першого курсу підвищення кваліфікації із зелених фінансів для бізнесу GREEN FINANCE ДЛЯ БІЗНЕСУ