Міжнародний конкурс Social Impact Award чекає на тебе!22 Березня 2018р.

Українська Соціальна Академія запрошує студентів останніх років навчання, комерційних підприємців, соціальних підприємці-початківці, соціальних активістів подати заявку на міжнародний конкурс Social Impact Award (SIA).
SIA – конкурс бізнесів, які змінюють світ на краще. Фіналісти конкурсу візьмуть безкоштовну участь в інкубаційному програмі, а автори трьох найкращих проектів отримають грант на розвиток власного бізнесу і відправляться на міжнародну зустріч SIA SUMMIT в Грузії.

Відбір проектів складається з 2 етапів.
Перший етап відбору - онлайн-заявка, яку необхідно заповнити до 15 травня на сайті конкурсу. Учасник пройдуть освітню програму в м. Київ, яка допоможе сформулювати ідеї проекту і коректно заповнити заявку.

Автори кращих 15 проектів безкоштовно пройдуть інкубаційну програму.
Це 3 місяці роботи над запуском бізнесу: інтенсиви в Києві, індивідуальний ментор, консультації з профільними експертами і успішними соціальними підприємцями, співтовариство фіналістів Social Impact Award в Європі. 50% учасників протягом інкубаційного програми з нуля розробляють продукт і роблять перші продажі. Програма проводиться, з 1 липня по 27 вересня.
Другий етап відбору - очне представлення результатів інкубаційної програми журі та визначення трьох переможців.

Автори трьох кращих проектів отримають грант розміром 50 000 грн. кожний і відправляться до Грузії для участі в міжнародній зустрічі переможців з 25 країн - учасниць конкурсу.
Реєстрацію розпочато! https://bit.ly/2qVwizF