Відбудеться тренінг за програмою "Активні громадяни"10 Червня 2016р.

Тренінг буде проходити в КНЕУ імені Вадима Гетьмана (головний корпус, м.Київ, просп.Перемоги, 54/1, ауд. 259)  з 23 -24 червня 2016 року, 10:00-17:00.
Участь у тренінгу - це унікальна можливість для кожного молодого активіста стати учасником глобальної програми формування і розвитку своїх громад і змінити Україну шляхом реалізації соціальних проектів. Після успішного закінчення тренінгу учасники отримують сертифікати Британської Ради і зможуть взяти участь у конкурсі на отримання гранту для реалізації власних проектів.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують матеріали тренінгу, успішну роботу і позитивний настрій :) Витрати на проїзд, проживання та харчування не компенсуються.

Реєстрація триває до 17 червня. Кількість учасників обмежена.